رویدادها و تازه‌ها

ستاره اسکندری: سال ها درباره اهمیت سلامت فریاد زدم

ستاره اسکندری: سال ها درباره اهمیت سلامت فریاد زدم

ستاره اسکندری گفت: به اینکه سال‌ها در زمینه موضوعات مربوط به حوزه سلامت فعالیت کرده‌ام و نگرانی خودم از این موضوع را بروز داده‌ام بسیار مفتخرم.

به گزارش روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم سلامت، ستاره اسکندری در مورد تعامل حوزه سلامت، بهداشت و پزشکی با سینما گفت: به عنوان یک هنرمند مفتخرم سال ها در زمینه سلامت تلاش کرده و با دوندگی زیاد راجع به سلامتی روانی و جسمی، فریاد زدم.

وی افزود: خوشبختانه امسال با دو فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» در قالب یک سکانس و فیلم مستندی با محوریت بیماری سرطان با عنوان «چنگار» در جشنواره حضور دارم. این اثر متاسفانه در سال های اخیر به نمایش در نیامد و خوشبختانه در دولت جدید سینمای مستند این فیلم را که تولیدی 8 سال پیش است به جشنواره فیلم سلامت معرفی کرد.

اسکندری شرح داد: فیلم «چنگار» روایت  مبتلایان به بیماری سرطان همچون  بابک معصومی، مصطفی عبداللهی، دکتر نگار تقوی است که دیگر در میان ما حضور ندارد و خوشبختانه این اثر سینمایی مستند در نخستین جشنواره فیلم سلامت نمایش دارد.

وی ادامه داد: زمینه اصلی فیلم «چنگار» ارائه شناخت و آگاهی در مورد بیماری سرطان و چگونگی رفتار با بیماران سرطانی و تاثیرات روحی این بیماری بر روح و روان افراد است.

بازیگر فیلم سینمایی فردا با استقبال از برگزاری جشنواره فیلم سلامت اظهار کرد: از اینکه برگزاری جشنواره فیلم سلامت بهانه ایی برای نمایش این اثر سینمایی مستند شد بسیار خوشحالم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.