رویدادها و تازه‌ها

دکتر داروغه زاده از هنرمندان تقدیر کرد

دکتر داروغه زاده از هنرمندان تقدیر کرد

دبیر جشنواره فیلم سلامت 

مشارکت هنرمندان درحوزه سلامت قابل تقدیر است 

دکتر ابراهیم داروغه زاده با انتشار یادداشتی، از اقدام فاطمه معتمدآریا، شقایق دهقان، رضا یزدانی، بهروز بقایی و دیگر هنرمندان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، دکتر ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر نخستین جشنواره فیلم سلامت در واکنش به حضور هنرمندان عرصه سینما در همایش ملی اوتیسم با شعار «همه با هم برای کاهش درد»، ضمن تشکر از این اقدام، چنین نوشت:

بنام خدا

سرکار خانم فاطمه معتمدآریا

سرکار خانم شقایق دهقان

جناب آقای رضا یزدانی

جناب آقای بهروز بقایی

و دیگر هنرمندان عزیز کشور

با سلام و احترام

توجه شما به حوزه سلامت موجب شد تا افراد بسیاری با بیماری اوتیسم آشنا شوند. همدردی شما با هم‌میهنان مبتلا به اوتیسم و خانواده آن‌ها، همه ما را نسبت به همه صداها و اجسام ریز و درشت حساس‌تر کرد.

حضور شما فرهیختگان در همایش ملی اوتیسم نشان از تدبیر و کرامت انسانی دارد.

بر خود لازم می‌دانم که خاضعانه این عزم و همت والا را ارج نهاده و برایتان شادی و سلامتی آرزو نمایم.

دکتر ابراهیم داروغه زاده

دبیر جشنواره ملی فیلم سلامت

اردیبهشت ماه 1395

چندی پیش دکتر سیدمحمدهادی ایازی به عنوان رییس و دکتر ابراهیم داروغه زاده به عنوان دبیر جشنواره فیلم سلامت با حکم دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شدند.

نخستین جشنواره ملی فیلم سلامت با اهداف آشنایی مردم نسبت به اهمیت سلامت فرد، جامعه و محیط – آشنایی هنرمندان با موضوع سلامت و نحوه توجه به اولویت های مرتبط با سلامت – تقدیر از هنرمندان فعال در حوزه سلامت برگزار می شود.

جشنواره فیلم سلامت با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری معاونت اجتماعی وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو، دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان سینمایی و خانه سینما از اول تا پنجم شهریورماه برگزار می شود.

علاقمندان جهت آشنایی بیشتر و دریافت فرم فراخوان می توانند به وب سایت موسسه آوای هنر سلامت به نشانی www.honarsalamat.ir مراجعه نمایند.

کانال های تلگرام به نشانی https://telegram.me/HonarSalamat و https://telegram.me/videosalamat اخبار و مطالب مرتبط با این رویداد را در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد.

علاوه بر وب سایت و تلگرام، شماره تلفن های 26417129 و 96015283 و 96015284 پاسخ‌گوی متقضیان خواهد بود.