رویدادها و تازه‌ها

سالم و ناسالم تولید شد

سالم و ناسالم تولید شد

بهرام عظیمی مجموعه انیمیشن سالم و ناسالم را تولید می کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه آوای هنر سلامت، بهرام عظیمی، مجموعه انیمیشن سالم و ناسالم را برای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تولید می کند.

بنابراین گزارش، موسسه آوای هنر سلامت، تولید مجموعه انیمیشن های سالم و ناسالم به تهیه کنندگی و کارگردانی بهرام عظیمی را برای پخش از شبکه های سیما آغاز کرد.

سالم و ناسالم، نام یک مجموعه انیمیشن سه بعدی است که در هر قسمت آن به موضوعات مرتبط با سلامت می پردازد و در قالب ساختاری طنزگونه نکات بهداشتی را با رویکرد پیشگیرانه مطرح می کند.

این مجموعه انیمیشن که با نگاه آموزش و فرهنگ سازی به کودکان در حوزه سلامت تولید خواهد شد، قرار است از شبکه های سیما پخش شود.

بهرام عظیمی متولد ۱۳۴۵ در تهران است.

او کارگردانی انیمیشن، فیلمنامه‌نویسی، طراح کاراکتر و کاریکاتوریستی را در کارنامه خود دارد.

بهرام عظیمی فارغ‌التحصیل رشته صنایع دستی از دانشگاه هنر تهران بوده و دارای نشان درجه ۲ هنری معادل با فوق لیسانس انیمیشن می‌باشد.

از جمله معروفترین آثار او انیمیشن‌های تبلیغاتی راهنمایی و رانندگی و کارگردانی فیلم تهران ۱۵۰۰ است.

موسسه آوای هنر سلامت، چندی پیش با هدف تهیه و تولید سریال ها و فیلم های تلویزیونی، ویدیویی، انیمیشن، کوتاه، بلند و مستند اعم از داستانی، آموزشی، صنعتی و تاریخی به منظور بالابردن سطح دانش و بینش عمومی در حوزه نظام سلامت توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مدیر عاملی ابراهیم داروغه زاده تاسیس شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت این موسسه به نشانی www.honarsalamt.com مراجعه نمایند.